3CX ile Faturalarınızı Düşürün

3cx_invoice

3CX ile Faturalarınızı Düşürün

Sürekli sahada bulunan personel veya ekipleriniz ücretsiz bir şekilde hem kendi aralarında hem de şirketinizin bütün şubeleri ile görüşmeler yapabilirler. Akıllı telefonlarında ki 3CX uygulamasını kullanarak ofis veya şubelerinizin dahili numaralarını tuşlayarak direk erişebilirler. 3CX uygulaması sadece internet gerektirmektedir ve kullanıcısının ülke/şehir sınırları içerisinde olması gerekmez. Bu durum şirket/kurumunuzun telefon giderlerinde ciddi tasarruf sağlar.

3CX'in köprü (bridge) Özelliği

3CX 'in köprü (bridge) özelliğini kullanarak farklı lokasyondaki şubeleriniz arasında tüm aramaları ücretsiz bir şekilde yapabilir, bütün yapınızı da bütünleştirmeiş olursunuz. Köprülerle uzak ofislerinizi de birbirlerine bağlayarak ücretsiz ve güvenli dahili görüşmeler yapın. Evinden çalışanlar veya seyahat eden satış temsilcileri ücretsiz olarak ofisinizi arayabilsin. SIP sağlayıcılarını kullanarak aylık kabarık telefon faturalarından kurtulun. WebRTC (Web konferans) özelliğini kullanarak uzak ofis/şubeler arasında toplantılar düzenleyin.

Entegre Web Konferans Modülü ile Seyehat Giderlerini Azaltın

3CX'in entegre web konferans çözümü kullanıcıların web toplantıları düzenleyip nerede olursa olsunlar yüzyüze iletişimin keyfini sürmelerini mümkün kılarak seyahat süresi ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. 3CX'in web konferans özelliğini kullanarak uzak lokasyonlarda ki müşterilerinizde toplantılar düzenleyebilirsiniz, toplantıda belgeler paylaşarak etkin bir toplantı yapabilirsiniz.

  • Pahalı web konferanslarına son
  • 3CX telefon sistemini satın alan müşteriler ek bir ücret ödemeden web konferans özelliğini de kullanabilirler.
  • Aylık/yıllık abonelik ücreti yoktur.
3cx_web_conf